January 2013

vyliiiž si.

20. january 2013 at 16:06 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
sorry za ten název. snad už jste si zvykli ;)


co je u vás nového? u mě celkem nic. nálada v píči. total. jako vždy. některý dny jsou světlejší. to když jsem s ním nebo si s ním aspoň píšu. vždycky mi zvedne náladu. to proto jsem s ním ráda. tehle článek bude tak směsí všeho.. včera jsem s ním byla venku. potkali jsme další lidi takže se to pak posralo. ale co. ke konci to bylo docela fajn. :DD
hej věřili byste že budou jentak ve městě prodávat ,,dětem'' čokoládu s konopnýma semínkama.. LOL.. takže jsem v tom obchodě dostalal hroznej výtlem a ta prodavačka si asi musela myslet že jsme zhulený všichni tři protože se pak začli smát i oni..


miluju tyhle lapače .. O.o jeden jsem doma měla, akorát mi jednoho dne zmizel.
záhada kde je teď. chtěla bych si zase jedne vyrobit. nebo aspoň koupit. jaj..

v tomhle článku vás asi překrmím obrázkama :D... nedivte se .. sama mám takovou náladu..


myslím že asi všichni tušíme co to je.. nevím proč to sem rvu. zkoušeli jste to někdy? jestli jo, jaký to pro vás bylo? :P


:33 popište to.. podělte se o svoje ,,hřichy''.. nevím proč bysme tu řešili takovýhle téma, ale proč ne ? :)
Povězte mi.. nebo takhle, dole bude anketa tak hlásněte. Byli by jste pro zlegalizování - lidově řečeno - marijánky? . -_- vim vim nemyslete si o mě že jsem fetka boožeee hlavně to ne. nehulim. ale jentak mě zajímaj vaše názory.

takže mi na to napište svůj názor do komentářů.. co si o tom myslíte? co je pro a co proti?
hej ten obrázek je dobrej. ten dole. just tired - jen ospalý/á. :DDDD jáááj..


dost s tímhle vším :DD ;) prostě mi napište váš názor. jop. čau.

dont be racist. hate everyone.

12. january 2013 at 16:40 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
s těm á kámošema už je to vpohodě. konečně! O.o vzpamatovali se.
jsem i za ně moc šťastná. právě tady kuchtim takovej dort s nutellou. snad to bude dobrý.

jen abych to ujasnila za minulý článek a k těm kometnářům. jedno děvče mi psalo že jsem sobecká a tak, ale holka já ti na to odpovídám že o mě víš velký hovno a neznáš mě. taky jste mi tu říkali že s enemám uzavírat na internetu, ale já jsem ba naopak skoor pořád venku..bohužel na internetu jsem poznala tolik lidí který mě vytáhli z těch nejhorších sraček a pomohli mi víc než lidi který znám osobně a měli by mi pomoct víš než moji virtualní kamarádi. viděli jste suicide room.? něco takového .. je to .. -___- a aby bylo ještě jasno já nemyslela na sebevráždu. asi jsme se špatně pochopili -.- řikala jsem jen že s emi ten obrázek líbí a že tne pohled bych chtěla někdy zkusit.

to už je vás problem jeslti jste to pochopili jinak..
no a co u mě za novinky.. včera jsem si barvila hlavu.. natočila jsem nějaký animace..ale není to na nic moc vidět takže je sem dám, ale dám sem i obrázky vlasů, který jsou přesný jako teď ty moje. -.-

to jsem já. -.- nuu..

a tohle taky..asi to není moc vidět takže sem dám ještě ty jiné orbázky.. )

-.- hoooly shit. nic jsem nenašla.. heh. .no prostě má m jakoby modro-červeno-fialový pramínky ve vlasech a ty konce..nbo.tak z půlky hlavy mi až ke konečkům na jedný straně začínaj modrý vlasy a na durhý začínaj fialový vlasy.. -.- tkaový ombre..nebo dip-dye.. spší ty dip-dye.. -.- noo. takže tákto.. dám sem ještě pro inspiraci nějaký .. jestli to chcete vidět tak si rozklidněte celej článek .

ano, bohužel tu ještě jsem. bohužel jsem vůbec na světě.

11. january 2013 at 22:13 | Monnie ♥
bože. bože bože.
ano, bohužel tu ještě jsem. bohužel jsem vůbec na světě.


achjo.. jsem totalně na dně a toto mě ještě dodělalo. jsem fakt divná. proč nemůžu být někdy stejná jako všechny ostatní holka? tohle je jediný místo kde se můžu vypsat pořádně. kde se mi aspoň někdo pokusí třeba pomoct -.-

někdo musí bejt ten slabej. v tuhle chvíli jsem to já. opustil mě příbuznej, člověk kterýho jsem měla fakt moc ráda pořád mám mě poslal do píči. kámoš se chce zabít. kámoška taky protože se pohádala s klukem kterýho miluje a spoustu případů. to bysme mohli jít do místnosti sebevrahů všichni ne? -.- lol.


ten pohled. luxusní. to se musí někdy zkusit. fuu zas ty depky tu..jdu si promáčet polštář.už takhe mám ty písmenka rozmazaný. čus.

čau. -.- hudba je můj život.

8. january 2013 at 16:54 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
čáf^^. -.- jop sem tady. na chvilku. vaše monnie. blebleble .. fuuj fuuj fuuj. -___-
připravila jsem si pro vás článek o hudbě. vlastně neřpipravila. prostě tady budou moje žvásty. tentokrát o hudbě. jak víte jsem divná -___- celáá divná. moc se s lidma nebavim a když už tak to musí bejt nutný. radši si žiju uzavřená vy svým světě a jedu si tu svojí fantazii. lol. :3


celej článek more :3
kliik

piercing.

6. january 2013 at 17:52 | Monnie ♥ |  móda a ostatní
ahoj napadlo mě že by vás možná mohl zajímat článek na toto téma. piercing. nejdřív by to chtělo abysme se o piercingu dozěděli něco obecně, protože je mo žné že někdo vůbec netuší o co se jedná :)).. asi bych se měla jít radši učit, ale to je jedno. to počká.. takže klik celý článek ;)

heterosexuálka, lesba, gay, bisexuál/ka? jsou to lidé tak i tak!

5. january 2013 at 12:00 | Monnie ♥ |  móda a ostatní
koukám na ask lidí kteří jsou bisexuální nebo jsou třeba dokonce lesby. to jak jím tam lidé kvůli tomu nadávají snad není ani možné?! pochopte, že oni jsou taky lidé..!!!whats the problem? řekla bych že podle názvu tohoto článku už spousta lidí ho přejelo a jelo dál. nikoho nezajímá číst takové články.. a dám sem ještě víc fotek jestli vám vadilo tohle!! já proti tomu nic nemám totiž! hahahha. ne nemám!!
už mě serete s tím jak píšešte na ask těmto lidem tyhle věci!! třeba to jsi zrovna ty ..ty..hajzle.já mám mezi těmi děvčaty kamarádky. a nikdo se do nich takto navážet nebude. ne. ne a ne!!
připadá mi že se toho jen bojíte. vždyť mají stejné srdce jako vy, akorát se jím líbí někdo jiný. co je v tom za problém? vadí vám tim nějak?

klik celej článek jestli se nebojíš dočíst se pravdu srabe:P

jsem silná holka, zmrde.

2. january 2013 at 20:13 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
jo-o, jsem silná holka. jsem, jsem, jsem. ale asi jsem zklamala. každej si někdy potřebuje pobrečet, ne? je to fajn.. pustit si k tomu písničku.. sednout si na postel a brečet, brečet a brečet :)) krásně to pročistí oči a hned se na svět koukáte jinak.


hej, teď jsem zjistila že mě (jejich slovy) hejtuje pár lidí. to znamená, že jsem něco dokázala, ne? :) vypadá to že si ty články píšu sama pro sebe -_- a co má bejt? .
i'm fucking loser. jou. a ? ve třídě se s moc lidma nebavim. asi tu není nikdo stejnej kdo by mi rozuměl.


O.o ta krev. jak kape.
noo, vraťmě se k tématu.. jsem tková trochu tišší, ale nebojim se vyjádřit svůj názor 3:) ne. nebojim.
spíš chodim po chodbách. sama. se sluchátkama na uších. většinou mi tam hrají black veil brides, nebo třeba bring me the horizon.. nebo asking alexandria. znáte?
miluju je.
je to divný když si povídám se psem? se psama. nebo sama se sebou? rozumím si víc.


to sedí -_- a co vy? jací ste? pusťte se do mě. ukažte se.
heh, někdy bych si s těma mejma hejtrama chtěla promluvit face 2 face. víte říct si to od plic když neumí nic jinýho n ež nadávat a ještě ke všemu anonymně přes web :)
mám je ráda, díky ním vím co jsem a dokážu se posunout dál.
mám ráda ty hejtry jestli jste pochopili. já je nechápu. proč musím bydlet v týhle hnusný zemi? bože. češi jsou takoví závistiví zmrdi!!!!!!!! teď mi začněte psát komentáře typu ,,vždyť jsi taky češka! nehraj si na velkou. zas klid holka!'' a tak .. klidně pište. si to ráda přečtu žejo. jsem ráda az každej osobní názor. je fajn mít osobu. víte nebejt kopie.


to stejný jak teďka všude vidim ty ,,kůl'' lidi s tričkama s potiskem s americkou nebo anglickou vlajkou. Lol. O.o chápeš to?!
prostě šály, džíny, a tak má každej s potiskem týhle vlajky. to je jak kdyby číňani nosili trička s českou vlajkou nebo naopak. bože. nejsem vlastenec. nemám svojí zemi ráda, ale radši bud nosit triko s českou vlajkou (fuj) než s cizí (fuuj). nic proti. zas mi řekněte že jsem hrozná kráva a tak. jsem zvyklá :'DD
*
nabírám affs. přezdívka a blog :) napiššte a zapište si mě :33

nový rok.

1. january 2013 at 15:54 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
no, řiká se jak na nový rok tak po celý rok. to by asi většina lidí byla dost sjetá. ne, ale dnes se mi nezdálo nic..vážně nic:')! je to fajn pocit. pro jednou .. wooow.

jste rádi že jste přežili konec světa? není důvod. stejně všichni chcípnem^^ nee třeba teď ale jednou jo :)) já jsem měla většinou sluchátka v uších na silvestra :33
všichni chlastaj o stošest a já si sedim, pohoda klídek, jenom frisco, monster..
hudba.. jo..jediný co mě na silvestru bavilo. všeci si užívali s kámošema. já byla s našima u
známých. jooooooooooooo. NE. aspoň že wifinu tam měli. mohl ajsem aspoň trochu komunikovat.

nuu doufám že tenhle rok bude lepší než ten minulej za*ranej.

noo.. a coo tak je další rok. já si to představuju jakože čas neexistuje.. prostě jedno dlouhý pásmo. víte jak to myslím? jsou to jen čísla :33

na žádným ohňostroji jsme nebyli. jen něco sousedi měli. stejně mě to ňák neber vám povim. jednomu kámošovi to pěkně poranilo ruku., já si s těma shitama z číny nehraju radši. -_-

a co vy? užili jste si silvestra? ,,zapařili jste'' ? kdyby jo tak aspoň někdo O.o žejoo