July 2012

diplomky**

7. july 2012 at 13:19 | Monnie ♥ |  to co se nikam nevešlo..
Nezlobte se, ale diplomky budou příští týden,protože teď jsem pryč a internet ještě nezapojili. Omluvte mě! Jsou přece prázdniny!

Monnie♥

Nepřítomnost od 2.července do 6.července

2. july 2012 at 8:58 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahojky, chci se omluvit - hlavně mým affs - že tu od 2.července do 6.července nebudu. Budeme stanovat. Pokusím se přednastavit nějaký článek :) Kdyžtak se na mě prosím nezlobte. Hned všechny blogy oběhnu až se vrátím a určitě přidám články. S přáním hezkých prázdnin
Monnie ♥


Vyhodnocení bleskowky č.2

1. july 2012 at 15:56 | Monnie ♥ |  to co se nikam nevešlo..
Ahoj, jelikož jsem někde ,,poztrácela´´ programy v kterých dělám diplomky a navíc pořád nemáme zapojený internet (teď jsem na cizím počítači), tak diplomky oddaluji. Příští týden (nejdřív v úterý) si o ně tedy napište :) No a teď teda aspoň 1. a 2. místo.

1.místo získává BONNIE BS > její blog > http://bonniechoquette.blogspot.sk/
Gratuluji, vyhráváš 1.místo a s ním diplom (pokud ho chceš tak si o něj teda v úterý nejdřív napiš ;)), mohu s tebou udělat rozhovor? :) A napíšu o tvém blogu článek (jakože hodnocení, o čem je atd atd.. :D) Tak se mi ozvi prosím ;)
2. krásné místo získává NATALLY > její blog > blogjedneholky.blog.cz
Tobě tady gratuluju, protože 2.místo je něco jako 1.místo ;)
Ty dostaneš taky diplomek :) (pokud ho chceš tak si o něj teda v úterý nejdřív napiš ;)) a napíšu o tvém blogu stručný přehled :) + hodnocení :)
Další krásné, 3.místo získává ANNE-ADIE > její blog > boyphoto.blog.cz
Tobě taky Anne gratuluji :) 3.místo je totiž krásný :) Získáváš diplomek (pokud ho chceš tak si o něj teda v úterý nejdřív napiš ;))

No, to je zatím všechno a já jdu psát teda o těch blozích :)
Monnie♥

Zase se k tomu vracím. Undercut.

1. july 2012 at 9:41 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
O můj bože jak já pořád přemýšlím nad těmy vlasy. Nejdřív jsem chtěla undercut, ale na poslední chvíli jsem to změnila protože jsem se bála dorůstání. Takže jsem se vrátila k patce a tentorktá jsem si nechala odbarvit konečky. Teď na prázdniny chci na tu hlavu něco barevnýho:) Ty teď už bílý konbečnky jsem chtgěla nabarvit něčím zářivým :D No, ale viděla jsem se najednou s krátkýma vlasama jednou když jsem měla culík a prolítla mi hlavou myšlenka - co se nechat ostříhat na kraťoučko? :) Prostě na kluka? Asi takhle..? (dole)Toho jsem se, ale pustila když jsem uviděla fotky undercutu. Zase :D!!!
Nevím..nejspíš do toho teď půjdu. Vlasy mi rostou celkem rychle tkže mi to přes prázdniny trošičku doroste a navíc si to přecejenom můžu nechat vyholit tk aby to těma vlasama šlo vždycky ztakrejt kdyby mi to neslušelo, ne? :) No tak sem dávám zase fotky undercutu.. !! :DD

Tahle holka mě uplně nejvíc inspiruje svejma účesama.. :)

Bohužel jsem ještě neměla odvahu tu stranu si vyholit a nabarvit se na černo. Nechci zas bejt kopírka :D
Snad ti neva, že to tu zveřejňuju? :/ :)
Nicméně další fotky..


a dál to znáte ;) poraďte! :D
Monnie