June 2012

Úžasné bundy. Říká se jím studded jackets.

30. june 2012 at 20:53 | Monnie ♥ |  móda a ostatní
Zamilovala jsem se do těhlech bundiček. Prosím, poradíte mi kde bych nějakou sehnala za dobrou cenu? :) Vím,že nebudou levné :D ! Mimochodem někomu se to nemusí líbit, ať to sem klidně napíše, ale když všichni nosíte roztrhaný džíny a takový výmysly tak proč se vám ksakru nelíbí tohle? :D Vždyť to je..něco perfektního! :D :)

Ještě jednou prosím napište někdo kdybyste něco viděli ;)Mít jí tak si píískáám! :D <3


Ještě to zkombinovat letníma ,,holčičkovskejma'' šatičkama :D <3Snad jste pochopili o jaký typ bundy jde :)) Taky se mi líběj ještě tyhle, tak kdyžtk pište když něco uvidíte! <3 Děkuju! :D


Monnie <3

První den prázdnin - žádná sláva :D

30. june 2012 at 19:55 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahoj,
no tak žádná sláva na to že je první den prázdnin. Na vysvědčení byly tři trojky. Dějepis, zeměpis a matematika. Nejhorší je na tom to, že z dějepisu a zeměpisu jsem vpohodě mohla mít jedničku kdybych se trochu snažila, ale já to samozřejmně všechno flákala. Včera jsem ještě ke všemu spadla z BMXka rovnou na hubu, když jsem zkoušela něco na dangeru a sedřela jsem si celej ksicht :X Pálí to jak svině... no.. :D A co vy? :) Jak se máte? :)
Monnie <3

...Novinky..?

18. june 2012 at 12:12 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
ááááárrggghhhhh....!!!! je to šílený..fakt šílený..jak může mít radši svýho kámoše a věřit mu víc než mě?...:(....

Ahoj.. :/ poslední dobou to jde nějak z kopce...z matiky jsem jentak tak prolezla s trojkou...z dějáku jentak tak z dvojkou a stejně tak i ze zemáku..:/ :(:( ale to je jedno. Jen chci říct,že tak za 14 dní ani ne bu deme mít už net spravenej..tak si mě affs prosím nemažte!:) začnu obíhat..teď pospíchám..tak zatím..
Monnie

:*** posíláme pusuu :D

Nemůžu být normální - téma týdne

7. june 2012 at 16:08 | Monnie ♥ |  themeoftheweek
Tak další článek na téma týdne. Tentorkrát normálnost. Normálnost, jo?.. Co to je za pitomý téma? K tomu ani nic normálního napsat nejde :P Nebyla jsem nikdy normální, nejsem normální a nikdy normální nebudu. Je to fakt. A ten nezměníte :)

Venku vidím spoustu tuctových lidí. Snažím se odlišovat aspoň chováním a vzhledem. Někdy jsem od ostatních uplně ,,odpojená''.. Bez sluchátek ani ránu. Bude mi 13, takže si nemůžu podmalovat oči černýma nebo jinýma linkama, nemůžu si obravit hlavu na pastelovou růžovou, modrou a nebo svítivě jinou barvu jak bych chtěla. Prostě to nejde. Musím si počkat do patnácti.

Buďte svoji. Jste na začátku života :) Užívejte si svobodu. Užívejte si to, že můžete ponocovat a ráno nvestávat do práce. Užívejte si, že nemusíte zatím vydělávat. Ale to už odbočuji od tématu. Chci říct, nebuďte normální! .. :)

Pro mě je normální oblíkat se podle nálayd. Obvykle mě poznáte podle lehkých černých linek, hnědých vlasů zčesaných do patky, a dip-dye konečků. Někyd mě můžete ale vidět přímo v neonových barvách. Prostě v něčem neobvyklým. Vím, ty vlasy nejsou moc neobvyklý a chodit v černý je v týhle doobě celkem normální, ale když si oblečení trochu...poupravím tak to originální je a rozhodně to normální není :)

Žijte na plno..nebuďte normální!!! :)
Monnie ♥

Verena Schizophrenia update:*

5. june 2012 at 15:53 | Monnie ♥
Náááádhera♥♥:D)
Monnie:)

Velká omluva!:(((**

4. june 2012 at 12:01 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahojky, moc se Vám chci omluvit, ale máme něco s internetem a opravený to bude tak na začátku prázdnin. Takže za měsíc. Každý týden sem budu na chvilku chodit a budu se snažit všem odepsat na komentáře, ale jelikož to je vždycky ve škole a o hodině informatiky nám nějakou tu práci učitel zadá tak to třeba nebudu stíhat. Někdy třeba zajduz do knihovny a budu tady na blogu delší dobu. Ale..ale. Tak mě prosím omluvte, ano? :) Affs hlavně si mě nemažte!! Slibuju že vám to vynahradím a ten jeden článek za dva týdny na blog stoprocentně dám :DD A vždycky se budu snažit hodit koment všem na blog :) Mám vás ráda!
Monnie <3 ...