May 2012

Jak na malbu přes projektor? :D

28. may 2012 at 11:19 | Monnie ♥ |  móda a ostatní
Tak konečně jsem našla metodu pro ty , kteří nejsou tak zdatní si dokázat namalovat něco bez předkresů a dokážou si půjčit někde projektor. :D :) Dneska kdyžtak při volné hodině ve škole si můžete zajít do učebny, poprosit učitele a zkusit to namalovat na plátno :D
Postačí vám k tomu si půjčit někde projektor teda, pokuď ho nemáte doma ^^ :D
Napojit ho přes váš počítač, pak si vyhledat určité obázek. Buď to si na zeď pověsíte plátno jako zde v návodu a nebo to budete rovnou malovat na zeď :)) Je to velice jendoduché :)
A video jako ukázka k tomu :D
Nejde mi to tam nějak vložit:/
zdroj: scene-core.blog.cz
Monnie ♥

Piercing - Septum.. ♥ chtěla bych..

27. may 2012 at 10:22 | Monnie ♥ |  móda a ostatní
Až mi bude 15 (a rodiče mi to dovolí :D kdyžtak až mi bude 18 no.. :D ) tak bych si chtěla nechat udělat piercing... :)
Nejradši septum.. ♥ ! nebo...snejky(snakebites)..prostě dolní ret.. a nebo horní ret taky :)
Nebo třeba pierc do jazyka.. ♥

Takže septum..


Snakebites ♥ ;)Horní ret..moc obrázků jsem nenašla...Jazyk.. :D jenom tohle... :D ♥♥
Jo, někomu to může připadat nechutný ale buďte ohleduplní :D S tímhle článkem jsem se dělala asi hodinu!! :D
Monnie♥

*Animace...kiss♥*

25. may 2012 at 10:08 | Monnie ♥ |  móda a ostatní
Dávám to do rubriky Tipy protože se to tam asi hodí ;) .. Jsou nádherný :D muck:**
Zdroj obrázků: scene-core.blog.cz


*Vystajlovaný postavičky z animáčů :D*

24. may 2012 at 10:06 | Monnie ♥ |  to co se nikam nevešlo..
To je moc :D Ariel bych takhle brala i víc! :D

Verena Schizophrenia ♥ update!

23. may 2012 at 10:04 | Monnie ♥
Je dokonalá.. a ty fotky s Monstrem:D
taky se vám zdá že je hrozně malinká? O.o ♥

Chtěla bych změnit barvu vlasů.. ,,Počkej si až ti bude 15!''

22. may 2012 at 12:42 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Moc bych chtěla jinou barvu vlasů.. klidně jenom černou.. nebo nějaký barevný melíry.. prej se to, ale za tejden barevný melíry vymyjou o a jsme prej ještě moc malá na to abych si obarvila celou hlavu. Jo vím to. Je mi 13. Jsem moc MALÁ. Nemůžu si obarvit hlavu. Už se těším až mi bude 15... pfff..x// Nespravedlivý tohle..

Takovouhle barvu bych chtěla.. nebo taky nějakou fialovou.. :D


Ty to nevíš? Včera zemřel - jednorázovka..

22. may 2012 at 12:29 | Monnie ♥ |  My stories.
Byl jednou jeden ... chlapec, který se narodil s nemocí. Byla to nevyléčitelná nemoc. V 17 letech ... mohl každou chvíli umřít. Žil stále jen stáhnutý v domě, pod dohledem své matky. Jednou už toho ale měl dost, a tak se rozhodl, jednou jedinkrát si vyjít. Poprosil svou matku o dovolení a ona mu to umožnila. Když se procházel svou čtvrtí, viděl množství obchodů. Když šel okolo obchodu s hudebninami, uviděl nádherné děvče, asi v jeho letech. Byla to láska na první pohled. Otevřel dveře a vstoupil dovnitř. Nedíval se po ničem jiném, jen po ní. Stále více se blížil k přepážce, kde stála. Podívala se na něj a s úsměvem se zeptala: "Můžu vám nějak pomoci?" Během toho si myslel, že je to ten nejpěknější úsměv, který ve svém životě viděl. Pocítil potřebu ji políbit právě v tomto momentu. Koktavě ji odvětil: Ano, eeehhh, noo... rad bych koupil jedno CD. Bez přemýšlení vzal první CD, které uviděl a zaplatil. "Chceš to zabalit?" zeptalo se děvče zase s úsměvem. Odpověděl že ano a kýval souhlasně hlavou; ona šla dozadu a pak přišla se zabaleným balíčkem, který mu předala. On si jej vzal a opustil obchůdek. Odešel domů a od toho dne navštěvoval tento obchod každičký den, aby koupil nějaké CD. To děvče stále balilo jednotlivé CD a on si je pak vzal domů, položil je nerozbalené do šuplíku. Příliš se styděl, než aby pozval to děvče, aby si s ním vyšla. Ačkoliv už to zkoušel, nešlo mu to. Jeho matka se pokusila ho v tom povzbudit, aby se další den odvážil, a on se chytl za srdce a ... vyšel odvážně k obchodu. Koupil si CD a jako vždy ho dostal zabalené. Vzal CD a když se ona nedívala, rychle ji nechal na pultu lístek se svým telefonním číslem a vyběhl z obchodu ven.
...Crrrrrrr!!!
Emo
Matka zvedla sluchátko: "Ano?", byla to ona, ptala se na jejího syna; matka naprosto zničená začala plakat a řekla: ... "Ty to nevíš? ... Včera zemřel." ... Bylo příliš dlouho ticho ... až na pláč matky, který se ve sluchátku ozýval ... Nic jiného, už nezaznělo. Ani slůvko.
Později vstoupila matka do pokoje svého syna, aby si jej připomněla. Rozhodla se začít s tříděním jeho věcí. Otevřela šuplík a k jejímu překvapení se tam tyčily hory CD, které nebyly ani rozbalené. Byla zvědavá, bylo tam tolik k vidění a ona se nemohla udržet: Vzala jedno, sedla si na postel a začala rozbalovat CD a našla u něj přiložený i kus papíru. Matka ho vzala do ruky a začla číst. Stálo na něm: "Ahoj!!! Jsi fakt milý, chtěl by sis se mnou někdy vyjít? Mám tě ráda ... Sofia." S hlasitou emocí otevřela matka ještě jedno CD a i z něj vypadl list papíru, jako ze všech balíčků ... na všech bylo napsáno to samé.

update fotek 00.6

22. may 2012 at 12:07 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahoj, v neděli jsem byla na kámoščině oslavě. Měla 14tiny.. :)
Vlevo je moje kámoška Bobo (Bohuslava) ..:) Ne, to není ta oslavenkyně :D ! .. Ta bohužel na téhle fotce není..:P
více v cč

Oblečení s americkou vlajkou..neoriginální...

22. may 2012 at 9:51 | Monnie ♥ |  móda a ostatní
Ze začátku to bylo fajn.. Teď je to hrozně neoriginální a nosí to každej :) Takže na sebe bych to rozhodně nevzala. Třeba až tenhle americkej ''boom'' opadne tak si něco takovýho pořídim. Co myslíte? .. Teď by byla pecka chodit s tričkem v tomhle stylu, akorát místo americké vlajky by tam byla česká.. to by čuměli.. :D
Co na to říkáte vy?
Jo a ještě něco dodám :D mám kámošku které má boty s americkou vlajkou, džíny s (NY) s americkou vlajkou a triko s americkou vlajkou. Jednou si to na sebe vzala všechno najednou. představte si jí ;)


Monnie♥

♥ PROFIL ♥

22. may 2012 at 9:21 | Monnie ♥ |  to co se nikam nevešlo..
Ahoj :) Řekla jsem si že byste se o mě mohli dozvědět něco víc :)
Tak buď se mě můžete ptát na nějaké otázky tady > http://moni-que.blog.cz/1205/natocim-videoodpoved-otazky a na ty pak odpovím ve videoodpovědi nebo si o mě něco tady můžete přečíst :)