April 2012

A*131

14. april 2012 at 8:23 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Anó, a tak si častně ráno vstávááám :D Proč? Protože hned v deset jdu na skatepark ;) zas tam budou skoro všichni.. píšu rychle, tak ahoj :)
Monnie ♥

Smutek je .. někdee pryyč! ♥♥♥

13. april 2012 at 20:28 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahoj :) !!! ♥♥♥****
Smutek je ta tam!! Já jsem tak šťatná..! První den kdy jsem neuronila ani jednu slzu a ani trochujsem si neublížila. Skoro každej víkend chodím s kámoškama a kámošema z bejvalý základky na skatepark. Potkala jsem tam jednoho úžasnýho kluka :) ! ♥♥ Bože. jaktože najednou tohle? Myšlenky na Davida jsou pryč! .. Jsem tak rááda!

Prostě víc bejt šťastná nemůžu.. ♥♥ Napadlo mě že jsem se do něj zamilovala kvůli tomu abych poznala zas co to je láska ♥♥♥

O člověka kterého milujeme můžeme bojovat celý život, ale ztratíme ho během několika vteřin.

Monnie ♥

Je i láska návyková? :) ♥♥

Prostě si neumím vybírat.

12. april 2012 at 15:50 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Zase je to tu. Ty hrozný nálady. Ten.. hnusnej pocit! :( Prostě mi čím dál víc dochází, že ho miluju.. :'( Nevím fakt jak dál. Vím, že žiletka nic nevyřeší, ale... víte já prostě nevim, nevim, nevim jak dál! :((( Možná mi řikáte že to bude dobrý, ale já vím, že ještě dlouho nebude ...

Jediná holka, který jsem věřila mě zradila :( Chtěla bych vrátit všechno co jsem jí řekla. Já si fakt neumím vybírat.. jak kámoše tak i kluky :(


Monnie ♥

Už se nikdy nezamiluji. ♥

10. april 2012 at 14:59 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahoj..

Celej den k ničemu. Nálada na nic. Ve škole nuda. Pořád se mně někdo ptá jestli jsem vpohodě a já, už automaticky odpovídám, že jo. Samozřejmně, že se dobře nemám a je to vidět, tak proč se každej tak blbě ptá? Proč mi každej říká abych se usmála a nebyla smutná nebo naštvaná, když ani neví jak se já zrovna cítím? Už je to otravný pořád dokola poslouchat to stejný -
Usměj se! Nebuď smutná! Ty jsi naštvaná? Co ti je?

Já, ale chci být naštvaná, chci být smutná, chci být sama. Nechci aby mě někdo otravoval s těma stejnýma otázkama pořád dokola! Tak mě nechte prosím :( Nesnažte se mě utěšit... Já se s tím nějak vypořádám. Snad.
Chodili jsme spolu asi dva měsíce. Jo, nikam to nevedlo, ale to připadalo jenom jemu, i když mě trochu taky. Ale milovala jsem ho, miluju ho a budu ho milovat. Nevím jestli on mě má aspoň trochu ještě rád, ale když mi od něj přišla tak smska.. že budeme jenom kámoši, tak mě to docela chytlo. :( Měla jsem ho fakt ráda a pořád si kladu otázku jestli on měl doopravdy rád mě.

Kámoš se mi přiznal, že mu řekl aby se se mnou rozešel a zkusil to se mnou později, ale copak já jsem nějaká hračka? Já ho miluju teď a jestli on si chce dát pauzu a zkusit to znova později tak má smůlu. Třeba jsem prostě naivní a kdyby to chtěl zkusit později tak mu na to jako krá*a kývnu hned. To fakt teď nevím. Pořád si dávám naděje, že bysme se mohli dát dohromady - pořád. :( Ale to nejde. Jsem naivní člověk - vím to. Někdy bych chtěla vrátit čas a zachránit to, i když netuším jak. Nevím co se zvrtlo a asi na to ani nepříjdu. Bohužel.

Jak asi víte tak tady na blogu jsem začla psát povídku - Nešťastná láska. Je inspirovaná mnou, ale je trošku upravená. Snad se vám bude líbit :)

Lilek ft. Majda - Proč nemůžeme být spolu ?! :(

Monnie ♥

Nešťastná láska > 1.část

6. april 2012 at 10:40 | Monnie ♥ |  My stories.

Nešťastná láska > 1.část.. tak se jmenuje následující povídka ♥

snad se bude líbit..

tenhle příběh je inspirovaný MNOU.. :'( ♥ jméno toho DOTYČNÉHO jsem změnila.. kdyby náhodou..
Lépe je nešťastně milovat, než lásku vůbec nepoznat...

Foto inspirace 0.3

6. april 2012 at 10:19 | Monnie ♥ |  photogallery
Abyste se nedivili nějaké fotky nejsou moje, ale jen se mi líbili a jsem líná vytvářet na ně rubriku :D Tentokrát jsou inspirace na téma ,,Lapač snů".. kdyby byl zájem tak jsem schopnána něj vytvořit návod ;)

A°114

5. april 2012 at 14:20 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahojky ;) . jak se máte? já můžu říct, že docela dobře po tom všem no... > :| (poker face) <</strong>
Takže v pondělí nás příjdou zpráskat kluci, jo? .. no už se fakt těším.. od kámošky jsem se doslechla, že prý o přestupném roce můžou chodit koledovat i holky > vůbec jsme to netušila!jenom kluka můžete polít po 12hodině :D .. myslíte že to je pravda? :O

Nevím nevím no :D .. a co vy? těšíte se? :D ..
Včera u nás spala kámoška, takže to bylo super ;) .. konečně prázdniny, jak já jsem šťastnáá! :** ♥♥♥
Monnie ♥

Už mě nebaví psát názvy článků :D

2. april 2012 at 14:50 | Monnie ♥ |  Asi něco jak deník.
Ahoj :D Vím, že to je takový pitomý, ale mě už prostě nebaví psát názvy článků :D
To že mě to nebaví je jeden důvod, druhej je že ani někdy nevím jak ten článek zajímavě pojmenovat aniž by jste si řekli ,,Ježiš, to bude nuda." :D .. Noo, takže mě napadlo prostě ty články číslovat a když mě napadne zajímavej název tak ho jednodušše pojmenuju a když ne tak očísluju :D Kapiš to? ;D .. ♥
Monnie :D*

Fotky 0.2 :D

1. april 2012 at 16:25 | Monnie ♥ |  photogallery
Po dělší době jsem se rozhodla zveřejnit další fotky.. snesu i kritiku ;) Skoro všechno je upravený.. hrozně mě baví upravovat fotky, takže se nedivte :D obvykle je to ale jenom efekt ;)

Další díl ze ságy Nesmrtelní! > Země stínu (3.díl)

1. april 2012 at 16:09 | Monnnieeeee :**)]] |  čtenářský deník?
Ahojky :) snad si pamatujete, na článek o 1. a 2. dílu ze ságy Nesmrtelní a o tom jak jsem psala, že kniha v angličtině neuškodí :)
Když jsem se dívala na email (jako vždycky jsem jich tam měla asi 50 :D) tak jsem mezi ním objevila jeden z internetového knihkupectví kde jsem si přihlásila odběr novinek atd.. a psali v tom emailu že mají na skladě už 3.díl! :D Byla jsem radostí bez sebe.. hned si jí musim objednat :D !!

No a takhle vypadá už oficialné přebal knihy v ČR :) >> Kniha Země stínů - obálka
Objednat 3.díl si můžete například tady > http://www.argo.cz/knihy/161830/zeme-stinu/ -_- :D
Zatím ahoj :) jo a až výjde 4ka tak napíšu i když to nebude brzo :DD
Monnie :* ♥