November 2011

Monster High - 1x1 Prázdné srdce..

28. november 2011 at 18:50 | Monča |  My stories.
Je tu 1.série s 1.dílem Monster High.. Tak si to užijte ;)

Nové povídky Monster High trochu jinak..!

27. november 2011 at 18:20 | Monča |  My stories.
Ahojda, tak přece jenom nem ám celý víkend filmový (bohužel :D) :DD Páč mě rodiče dneska vyhnali ven, protože prý ležím už dva dny a zdravá jsem jako rybka.. No ale kvůli tomu tu nejsem.
Asi všichni znáte Monster High, že? Pokud ne tak nevadí. Jukněte třeba na monsterhigh.cz nebo
sem >http://www.bejby.net/kniha-monster-high.html kde si můžete knihu i objednat a najdete tam obsah. Nicméně pro ty co Monsterh High znají - brzo sem příjde pár nových povídek (1.série) na téma Monster High.. Budou se jmenovat jednodušše, prostě Monster High trochu jinak...:)
Každý díl si pojmenuji podle sebe. No a pro ty co Monster High neznají - doporučuji vám tu knihu. Příběh je fakt bezva, ale pokud si nic nechcete kupovat, tak čtěte mé povídky protože charakteristika, jména a podobně je stejná. I když děj teda stejný není když je to Monster High trochu jinak. Jo a ještě jsem chtěla něco říct! Budu mít dvě BARBIE (pravá od Mattela :D) z Monster High..není to bezva? :DD Tak zatím čusky :)* xD
Monča

Filmový víkend :D

26. november 2011 at 15:07 | Moni-Que |  Asi něco jak deník.
Ahojky lidišky :D Jen jsem chtěla říct že ve zbytku víkendu ode mě nečekejte další články, protože se mi právě stáhnul 16 film z mého seznamu a já udělám takovej rekord že to přes sobotu a neděli zhlédnu všechno.. Jako jo, je toho hodně ale to je jedno :D Zalezu si pod deku (zapoměla jsem se zmínit že mám chřipku?) a budu sledováát ! Ještě že máme chipsy i když nevím jestli mi budou chutnat :D No nic..tak zatím :)*
Monique

První lekce plavání aneb cože?!?

24. november 2011 at 12:07 | Monča a Terka |  Asi něco jak deník.
Táákže dneska první lekce plavání se třídou...grrr..!! Nymburský bazén byl v rekonstrukci ale teď je ok. Doufám zle opravili šatny protože je tam jen jedna a nerozděelná takže kluci a holky - jedna šatna. Ti mi přijde ale jako blbost takže jsem z teda zvědavá. Tak čusky :)
Monique
PS: mám se svou BF novém blog - bff4eveer.blog.cz

Otravná odpoledka :P

24. november 2011 at 8:08 | Monča |  Asi něco jak deník.
Uff... Za chvilku nám končí odpoledka. Já mám ráda odpolední vyučování, ale jen když nemáme zeměpisná praktika! Biologická praktika, ty jsou v pohodě. Ty mám ráda. Ale mě zeměpis vůbec nejde i když by jsme měli mít takový zeměpisný nadání jako lidi ne?:D nebo nejsem člověk?:DD
Já už sama nevím. Těším se domů :D tak báj :D
Monique

Téma týdne - Nejoblíbenější knižní postava

23. november 2011 at 9:14 | Monika |  themeoftheweek
Ahojky, víte jsem hrozně vybíravá. Nepíšu proto na všechny témata týdne, ale vybírám si. :DD
A tohle téma se mi líbí páč knihy miluji - doslova. Víte přečetla jsem hodně knih. V těch knihách bylo opravdu hodně postav. Těch postav co jich bylo v těch knihách hodně(v těch co jsem přečetla) důležitých postav i nedůležitých postav. Mohla bych říkat desítky titulů knih a z toho desítky postav.
Asi by vás to nudilo, ale mě je to jedno! Když je to můj blog tak je to můj blog a na si na něj můžu psát co chci. Budu si to klidně psát pro sebe. Takže sem přece jen pár titulů napíšu. ;)
Např.
-twilight sága(nejoblíbenější postava asi Alice)
-škola noci(nemám ráda Zoey, mám ráda Afroditu)
-mrazení a váhání(mám ráda všechny :D)
-nesmrtelní(asi Damena mám nejradši)
A další....
Já nemám ale móc oblíbených knih. Teda nějaké ano. Ale miluji zatím všechny vydané knihy od Stephemie Meyerové (knihu Hostitel mám nepřečtenou protože mě moc nebaví :D) a knihy od Jacqueline Wilsonové. Od Jacky jsem nepřečetla všechny, bohužel páč ještě nevyšly v češtině. Mě ale nevadí číst knihy v angličtině když mě baví. No..to je snad vše co by z vám mohla říct. Ale ještě něž článek dopíšu tak by jsem chtěla doporučit knihu od Jacqueline Wilsonové která se jmenuje Lekce lásky a je opravdu dojemná, veselá a někde se i zasmějete. Tak zatím.
Moničkáá :D

Nový design. Nové články. Velká změna!

22. november 2011 at 19:31 | Moni-Que |  to co se nikam nevešlo..
Ahojky :o) Podnikla jsem velkou změnu blogu.
Změnila jsem celý design. Změnila jsem celé menu(je v angličtině)...
Vše je celé nové.. Omlouvám se za ty kraje stránky a za to že tam není trošku vidět kraj článků.
LÍBÍ SE VÁM NOVÝ DESIGN?

Téma týdne ,,Déšť" - Bez něho by nebylo života

22. november 2011 at 13:35 | Monique |  Asi něco jak deník.
Ahoj, rozhodla jsem se že napíšu další článek na téma týdne :) I když hodně opožděně..
Tentokrát je to déšť..Čeština aneb sázení krokusů

22. november 2011 at 10:35 | Monča |  Asi něco jak deník.
Ahojky,
tak dneska jsem přišla na hodinu češtiny, připravila si a obávala se předem slíbené recitace. Nicméně asi nás potkalo štěstí páč recitace - nenííí!!! A to je ta nejlepší zpráva :D
Místo toho nás učitelka přihlásila - a prominutím do nějakýho pitomými projektu kterej nikoho nezajímá kromě učtitelky samotné a pár lidiček že třídy. Ale víte proč to zajímá aspoň nějaký lidi že třídy? No protože se nebudeme učit ale budeme sázet krokusy. Ano krokusy!
A co je to vlastně za projekt ? No žluté krokusy znázorňují žlutou židovskou hvězdu. Také víme že v lednu je nějaký den kdy se slaví Židi nebo co. Ne že bych proti nim něco měla. Né jako fakt né! Ale nemám zájem o to sázet nějaký žlutý kytky do tvaru židovské hvězdy! Asi si říkáte že jsem líná ale to není pravda, víte? No nicméně když nám ta učitelka řeči recitovala nějakou trapně srdcervoucí básničku u který se málem rozbrečela tak to trochu nudný bylo i když smutná ta básnička taky byla. Možná si tenhle článek píšu sama pro sebe, ale tak to vidím já!
Monique

PS:http://m.denik.cz/mobile/litomericky_denik/clanek/1365209

Tajná kontrola affs! 20.-30.11.2011!

20. november 2011 at 11:42 | Monča
Ahojky! Víte co? Podniknu tajnou kontrolu affs!
Mám přidaných asi 5 nebo 6 affs :)) ALE oni neobíhají..
Pokud nechtějí být mými affs tak ať to napíšou!
Tohle je taková kontrola. Pokud sem moji affs aspoň jednou za týden příjdou, tak narazí na tento článek. A aby mi dokázali že obíhají a jsou pořád mými ,,affíky" tak musí vyplnit dotazník který je dole. Tento článek je tu od dneška, do 30.11.2011. Teda bude tu pořád, ale platnost článku vyprší v uvedené datum. Je to jasné? Je.
Dotazník pro všechny dosavadní affs - do komentářů!
Přezdívka:
Blog:
Pokud nechceš být mým affs tak to napiš (můžeš napsat dobrovolně důvod)
Pokud chceš být mým affs tak napiš proč (dobrovolně).